Müşterilerimizin
Deneyimleri

ÖZEL FENERBAHÇE EĞİTİM KURUMLARI

Dr. K. Arif KIRKIÇ / Genel Müdür

Özel öğretim kurumlarında akademik süreçlerin öncelikli olması, özellikle yeni kurulan özel okullarda insan kaynakları süreçlerinin göz ardı edilmesi olasılığını arttırmaktadır. İnsan Kaynakları süreçlerini tanımlamamış ve yapılandırmamış olan özel okullar, gelişimlerini ve kurumsallaşmalarını istenilen düzeye getirmekte önemli sorunlar yaşayabilmekte ve kurumsallaşma süreci okulların aleyhine olarak uzamaktadır.

Grup içerisinde bir Anaokulu, bir İlköğretim Okulu ve bir Anadolu Lisesi barındıran Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları da yeni kurulan bir yapı olarak, henüz kuruluşunun dördüncü yılında uygulamaya karar verdiği İnsan Kaynakları Yapılandırma Projesiyle, kurumsallaşma ve gelişim yönünde önemli bir adım atmıştır. Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları İnsan Kaynakları Yapılandırma Projesinde, bu konuda oldukça deneyimli olan EXALT Danışmanlık firması ile çalışmanın yararlarını, kurum olarak karar aşamasından çalışmanın tamamlandığı zamana kadar her an yaşadığımızı özellikle belirtmek isterim.

EXALT Danışmanlık Firması ile olan yaklaşık bir yıl süreli projemizde , EXALT Danışmanlarının sürekli ve yakın ilgisini, derin deneyimlerini, insancıl yaklaşımlarını, verimli paylaşımlarını, çözüm odaklı çabalarını tüm yönetim ekibimizle ve çalışanlarımızla birlikte yaşadık. Projenin yürütülmesi sırasında oluşan mutluluk dolu heyecanımıza, proje tamamlandığında, danışmanlık firması seçiminde doğru karar vermenin gururu da eklenmiş oldu. Burada ayrıca belirtmem gereken diğer bir hususta, projenin uygulanmaya başlamasından sonra, uygulamanın başarılı olabilmesi konusunda EXALT Danışmanlık Firmasının sağladığı fedakar desteklerin bizim için çok değerli olduğudur.

İnsan Kaynakları alanında organizasyonlarını yapılandırmak, kurumsallaşma konusunda hızlı ve etkin ilerlemek isteyen şirketlere, yaşadığım olumlu deneyimler sonucunda, EXALT Danışmanlık Firması ile çalışmalarını tavsiye ederim.

<< Geri