Müşterilerimizin
Deneyimleri

DIGITURK

Tankut SUR / İç Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı

Exalt ile tanışalı neredeyse 4 sene olmuş. İlk günden bu yana Exalt bizim için bir danışmanlık firmasından daha çok bir iş ortağı oldu. Biz kendilerini danışman bir firma olarak değil iş arkadaşlarımız olarak görmekteyiz. Gerek zaman gerekse arayışlarımızın karmaşık olduğu sıkışık dönemlerde daima yanımızda oldular. Yaklaşımları hiç bir zaman sadece pozisyonları kapatmak değil aynı zamanda bize ilgili pozisyon, iş tanımı ve organizasyonla ilgili de danışmanlık vermek olmuştur. Pek çok defa pozisyonları birlikte konuşmuş ve kendilerinden gelen önerilerle organizasyondaki yerini, iş tanımını yeniden kurgulamışızdır.

Exalt'ın en değerli özelliklerini birkaç cümle ile özetlemek gerekirse şunları yazabilirim;

Hızlıdırlar; Öncelikli stratejileri şirketinizi tanımak ve ihtiyaçlarınızı anlamaktır. Bu şekilde son derece hızlı bir şekilde geri dönüşler yapabilmektedirler.

Proaktiflerdir; Arayışınız olmadığı zamanlarda dahi size faydalı olacağını düşündükleri adayları size sunarak organizasyon içinde farklı açılımlar yapabilmenizi sağlarlar.

Bilgilidirler; Kökenleri insan kaynakları olduğu için bu piyasaya hakimdirler. Hem çalışan tarafının dinamiklerine hem de firmaların ihtiyaç duyduğu konulara cevap verebilirler.

Esnektirler; Firmanızın taleplerine ve değişen koşullara cevap vermekte zorlanmazlar.

Yukarıdaki esasları kendileri için de önemli olduğunu düşünen firmalara Exalt'ı öneririm. Biz Digiturk olarak kendileriyle uzun bir süredir karşılıklı fayda ve memnuniyete dayalı bir iş ortaklığı sürdürüyoruz. Umarım bu ortaklık uzun bir süre daha devam etsin.

<< Geri