Adaylarımızın
Deneyimleri

Emrah BAKİLER

BEST BUY / Mağaza Genel Müdürü

Exalt Danışmanlık ile irtibatım bir yakınım sayesinde olmuştu. Aslında hiç iş aramadığım ama diğer taraftan da memnuniyetsizliğim olduğu bir dönemde gelen bir telefon aslında belki de hayatımı değiştirdi. Sliding Doors filmi gibi diyebilirim o telefondan sonra olan gelişmeler için. O telefonla gelen mülakatları takiben alanında dünyanın en büyük markasında çalışmaya başladım. Şu anda hala ( 2 sene oldu) aynı şirkette devam ediyorum.

Gerek bundan önce gerekse de uzmanlık alanım gereği (İnsan Kaynakları) birçok fırma ve kişiyle de irtibatim olmasından dolayı Danışmanlık alanında faaliyet gösteren şirketlerle de tanışma/çalışma fırsatım oldu. Ve fark ettim ki Exalt bu işi farklı yapıyor. Farkın nerede olduğuna gelince;

Profesyonellik : Süreci son derece kararında, zorlamadan, gerekli bilgilendirmeleri yaparak ilerlettiler. Her telefon açıp sorduğumda beni aydınlattılar, soru işaretlerimde doğru yönlendirmeler yaptılar

Yaklaşım : Kaliteli, uzman ama bir o kadar da sıcak bir yaklaşım sergilenmesi beni rahatlattı, güven verdi

Süreç yönetimi : Süreç öncesinde gerek ilk açılan telefonla yapılan bilgilendirme, pozisyonun detayları gerekse de süreç sırasındaki bilgilendirme tatmin edici ve benim adıma en doğru şekilde güven verici şekilde ilerledi. Sabırsız bir yapım olmasına rağmen benim bu yaklaşımımı da olgunlukla karşılayıp yönettiler :-). Sürecin sonunda da yanımda olduklarını görmek beni çok memnun kıldı.

Etik : Tüm süreç boyunca en önem verdikleri konu idi. Gerek şirket ismi gizliliği, gerek ücret/menfaat paket detayları gerekse de gelişmelerle ilgili hep kararında, uygun bir dille iletişim yapıldı, gizlilik her zaman sağlıklı bir şekilde yürütüldü.

Süreç sonrası: Süreç tamamlandıktan sonra da ihtiyacım olduğu noktalarda, telefonu kaldırdığım anda destekleri devam etti. Bir nevi satış sonrası hizmetin devam etmesi sonuna kadar adayla beraber olduğunun ayrı bir kanıtı diye düşünüyorum. Bence bu kaliteyi ve kurumsallığı gösteren bir tutum.

<< Geri